Бродівський центр
дитячої та юнацької творчості
Бродівської міської ради Львівської області

Звітний концерт Зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівського ЦДЮТ

Дата: 29.05.2023 11:58
Кількість переглядів: 14

Звітний концерт хореографічної студії Бродівського центру дитячої та юнацької творчості об'єднав на одній сцені більше сотні артистів та зібрав повну залу глядачів. Цього дня учні, які відвідували студію 8 років отримали свідоцтва і вкотре підтвердили звання "зразковий" ансамблю "Вишиванка".

Як розповіла директорка ЦДЮТ Наталія Смаль, Зразковий художній колектив хореографічної студії народного танцю нараховує 12 хореографічних груп, загальною кількістю 191 вихованець.

Протягом 2018-2023 років вихованці взяли участь у 48 Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, які проходили у Львові, Одесі, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Коломиї, Кам'янець-Подільську, Буковелі, Мукачево, в Польщі та Болгарії.

Перемоги:

🏆у Міжнародних конкурсах - 6 перших та 6 других місць, одне третє та четверте;

🏆у Всеукраїнських - 17 перших місць, 10 других та одне третє місце.

А виховують таланти, вкладаючи душу та любов, керівник студії Марія Василівна Болехівська, керівники гуртків Олена Ігорівна Дутка, Іванна Іванівна Щудло та Анна Романівна Прокопович, хореограф-консультант Андрій Ярославович Дендюк, акомпоніатори - Ігор Борисович Скаржановський, Михайло Васильович Добрянський.

"Бродівський центр дитячої та юнацької творчості плекає хореографічний цвіт нації. Це наша гордість! Це прослава української талановитої нації!", - зазначила від імені керівництва відділу освіти Тетяна Лісковецька під час вручення свідоцтв про позашкільну освіту.

Подія завершилася зворушливим фінальним словом від випускників, які зі сльозами на очах дякували педагогам за любов.

Щасливі діти, котрі із задоволенням відвідують позашкільний заклад, мають можливість проявити свої таланти, розвиватися духовно і фізично - промовиста оцінка діяльності ЦДЮТ.